Digitronic Autogas par Alt Fuels Mexico 2017 - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Mēs ar prieku varam paziņot, ka Digitronic Autogas būs viens no izstādes Alt Fuels Mexico 2017 dalībniekiem. Tā notiks Mehiko Pasaules tirdzniecības centrā no 4. līdz 7. aprīlim.

 

Alt Fuels Mexico ir konference, kurā pulcējas ieinteresētās personas attiecībā uz dabasgāzi, CNG, LNG, biogāzi/biometānu, bi-fuel, dual-fuel, elektroenerģiju un ūdeņradi transportā un elektroenerģijas ražošanā. Digitronic Autogas ar saviem piedāvātajiem autogāzes komplektiem un konvertēšanas iekārtām lieliski iederas starp gandrīz 100 izstādes dalībniekiem no daudzām pasaules valstīm.

 

  • Esam pārliecināti, ka mūsu piedāvātās drošās, ekonomiskās un kompleksās autogāzes iekārtas atbildīs vietējā tirgus prasībām. Šobrīd mums vissvarīgākais ir tikties ar vietējiem autovadītājiem, autoservisiem, izplatītājiem un citām ieinteresētajām personām un uzklausīt viņu viedokļus. Zinot vietējā tirgus vajadzības un prasības, varēsim sniegt vislabākos iespējamos risinājumus, kas būs izdevīgi visiem,” uzskata Jūlija Furmaneka, Digitronic Autogas direktore. “Mēs ticam, ka mūsu pirmā viesošajās Meksikā būs mums ļoti vērtīga pieredze, un ceram, ka tāpat kā citos ceļojumos, satiksim daudz interesantu cilvēku. cer Jūlija Furmaneka.

    Pats galvenais – atrašanās vieta


Digitronic Autogas atradīsies izstādes 137. vietā kas atrodas netālu no kafijas galdiņiem. – Mēs aicinām ikvienu Al Fuels Mexico apmeklētāju apciemot mūsu stendu, apsveicināties un iedzert ar mums kopā tasi kafijas,”. – aicina Jūlija Furmaneka.