Kādu LPG reduktoru vislabāk izvēlēties? - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Tirgū pieejama plaša LPG reduktoru izvēle, tādēļ izvēlēties vislabāko var būt patiešām sarežģīti. Šajā rakstā uzzināsiet ne tikai to, kuru reduktoru varat iegādāties savai gāzes iekārtai, bet arī to, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties vispiemērotāko reduktoru.

Visizplatītākās kļūdas, izvēloties LPG reduktoru

Visizplatītākā kļūda, kuru nereti pieļauj daudzi iesācēji, ir tādu komponentu izmantošana, kuri nav pielāgoti konkrētā dzinēja parametriem. Izvēloties pārāk vāju reduktoru, akcelerācijas laikā un pie lielāka ātruma gāzes maisījums būs neatbilstošs. Tas būs ļoti nabadzīgs, tādēļ dzinējs ātri pārkarsīs. Tieši tādēļ tiek bojātas dzinēju galvas un katalizatori. Jāiegādājas tādi reduktori, kas ir piemēroti dzinēja jaudai. Šobrīd vispopulārākais ir DIGITRONIC TOMASETTO AT07 100HP / 140HP / SUPER modelis, kurš ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas kompromisu starp augstu kvalitāti un saprātīgu cenu.

Kas jāņem vērā

Reduktors ir viens no LPG autogāzes apgādes sistēmas vissvarīgākajiem komponentiem, tādēļ, uzstādot LPG iekārtas, tos nevajadzētu izmantot kā aizstājēju, bet gan kā atsevišķu risinājumu. Jāņem vērā arī tas, ka pēc katras regulatora nomaiņas ir svarīgi rūpīgi pieregulēt iekārtu. Vissvarīgākais reduktora elements ir gumijas diafragma, un tai jāpievērš īpaša uzmanība. Zemas kvalitātes gumijas membrānas ātri bojājas un rada nevajadzīgus izdevumus. Ja automobilī jūtam gāzes smaku vai braucot jūtam raustīšanos vai jaudas zudumus, tā ir skaidra zīme, ka jāpārbauda reduktora darbība, kas ir viens no tiem elementiem, uz kuriem nedrīkst taupīt.

Reduktors ir tikai sākums

Jāņem vērā, ka reduktors ir tikai viena iekārtas daļa. Vienmēr ir labāk izvēlēties konkrētam automobilim piemērotu sistēmu kopumā. Šī iemesla dēļ mēs iesakām lietot mūsu tiešsaistes konfiguratoru, lai noteiktu vislabāko variantu tieši jūsu auto.

Lai izvēlētos konfigurāciju, apmeklējiet šo saiti LINK