Kam pievērst uzmanību, izvēloties autogāzes iekārtu? - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Daudzi autovadītāji gan taupības, gan vides saudzēšanas dēļ izvēlas uzstādīt automobilī gāzes iekārtu. Tomēr LPG uzstādīšana nodrošina arī ietaupījumus, jo gāze ir daudz lētāka par benzīnu. Tomēr ir svarīgi izvēlēties vispiemērotāko gāzes iekārtu un ņemt vērā dažus būtiskus aspektus. Kam pievērst uzmanību, izvēloties autogāzes iekārtu?

Izvēlēties zināmu zīmolu izstrādājumus

Zīmols vien negarantē kvalitāti, tomēr, iegādājoties labi zināma un respektabla uzņēmuma gāzes sistēmu, varat būt daudz drošāki, ka tā kalpos ilgāk un darbosies pareizi. Tieši tādēļ tik daudzi autovadītāji uzticas Digitronic Autogas. Diemžēl nereti automehāniķi uzstāda lētākus komponentus, lai ietaupītu un vairāk nopelnītu. Šī iemesla dēļ mēs vienmēr iesakām divreiz pārbaudīt pie piegādātāja, vai autogāzes iekārta ir tāda, kādai tai jābūt.

Pievērsiet uzmanību reduktora jaudai

Reduktors ir ļoti svarīga LPG iekārtas sastāvdaļa. Ņemiet vērā, ka tas ir jāpielāgo dzinēja jaudai. Jo jauda lielāka, jo jaudīgākam jābūt reduktoram. Reizēm gadās, ka īpaši jaudīgiem dzinējiem ir vērts uzstādīt pat divus reduktorus. Pretējā gadījumā automobiļa dinamika var likt jums vilties, jo reduktors vienkārši nespēs nodrošināt nepieciešamo gāzes padevi akcelerācijas laikā.

Izvēlieties piemērotas sprauslas

Pievērsiet uzmanību arī lietotajām sprauslām. Attiecībā uz šo elementu ņemiet vērā ātrumu, efektivitāti un gāzes dozāciju. Jo jaunāka mašīna, jo biežāk dzinējam būs vajadzīgas labākas sprauslas, jo jaunajos modeļos ir elektronika, kas pārslēdz auto avārijas režīmā, ja sprauslas nenodrošina pienācīgu darbību. Tādēļ uz šo elementu nav vērts taupīt.

Visbeidzot ir svarīgi izvēlēties uzticamu autoservisu, kurā gāzes sistēmu uzstādīs pareizi un godīgi. Tikai tad varēsiet būt pārliecināti, ka automobilim ir piemeklēti visatbilstošākie komponenti, nevis tie, kas palīdz samazināt izdevumus.

Lai pārbaudītu, kas jūsu auto ir vispiemērotākais, izmantojiet mūsu konfiguratoru.