Vai autogāzes uzstādīšana atmaksājas? - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Gadu no gada autogāzes iekārtu popularitāte pieaug. Tas ir jo īpaši aktuāli tiem auto īpašniekiem, kuri vēlas ieekonomēt, jo degvielas izmaksas aizvien pieaug. Salīdzinājumā ar benzīnu, autogāze ir daudz saudzīgāka pret jūsu maku. Turklāt aktualizējas arī ekoloģijas jautājumi, kas kļūst svarīgi visās pasaules valstīs. Tieši tādēļ autovadītāji prāto, vai autogāzes iekārtas atmaksājas?

Jo vairāk kilometru, jo lielāks ietaupījums

Šis ir tikai pārskats par LPG sistēmu radīto ietaupījumu. Pirmkārt, atkarībā no valsts litrs gāzes maksā aptuveni uz pusi lētāk nekā tāds pats daudzums benzīna. Protams, gāzes iekārtas uzstādīšana prasa ieguldījumus, turklāt izmaksas par tehnisko pārbaužu veikšanu un apkopi arī pieaug, tomēr LPG vienalga ir izdevīgāka izvēle. Jo īpaši tas attiecas uz autovadītājiem, kuri ik gadus nobrauc lielus attālumus. Jo ilgāk gāzes iekārta ir uzstādīta, jo vairāk naudas tiek ietaupīts. Piemēram, ja gadā tiek nobraukti aptuveni 20 000 km, uz degvielu tiek ietaupīti aptuveni $ 300-500, ņemot vērā papildu izdevumus.

Cik ilgā laikā autogāzes iekārta atmaksājas?

Lai to aprēķinātu, jāņem vērā tādi parametri kā vidējās degvielas izmaksas, uzstādīšanas izmaksas, nobraukums un degvielas patēriņš. Lai to aprēķinātu, jūs vienmēr varat sazināties ar mums, un mēs palīdzēsim to izdarīt. Tad jums būs vieglāk pieņemt lēmumu par to, cik šis pasākums jums būs izdevīgs. Tomēr, ja plānojat attiecīgo auto lietot ilgi, katru gadu noteikti ietaupīsiet ievērojamu naudas summu. Turklāt, pārdodot auto, gāzes iekārta ir liela vērtība. Ja autovadītājs neiebilst zaudēt nedaudz vietas bagāžniekā un ir ar mieru nedaudz biežāk apmeklēt autoservisu, tas noteikti ir labs risinājums.