Kā izvēlēties piemērotu semināru uzstādīt Auto Gāze sistēma? - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Lēmums uzstādīt autogāzes iekārtu vienmēr ir saistīts arī ar autoservisa izvēli. Nedariet izvēli balstoties tikai iz pati mazāko cenu tirgū, vai arī attālumu līdz servisam. Ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākiem citiem aspektiem.

Pieredzējušie profesionāļi

Galvenais faktors autoservisa izvēlē ir reputācija, kas izriet galvenokārt no darbinieku pieredzes. Klientu atsauksmes palīdz izvelēties pareizo uzstādītāju. Tomēr dažreiz ir vērts pārbaudīt servisa strādājošo speciālistu un nekautrēties uzdot jautājumus. Auto mehāniķim jāsaprot kā montēt gāzes tvertni, kā noņemt kolektoru vai kā pareizi izurbt sprauslu caurumus. Tapāt ir vērts pārrunāt ar profesionālu uzstādīšanas procesu. Optimāls variants ir izvēlēties mehāniķi, kuram ir pieredze ar konkrētu auto modeli. Labāk izvairīties no servisiem, kuri piedāvā uzstādīšanu dažu stundu laikā, jo šāda īsa laika periodā nav iespējams panākt labu kvalitāti, un pats galvenais garantēt drošību. Papildus kritērijs izvēlei ir  atbilstošs servisa aprīkojums ar profesionāliem diagnostikas ierīcēm, datorprogrammatūru, pacēlājiem utt.

Augstas kvalitātes sastāvdaļas

Katrs klients ir tiesīgs saņemt pilnu specifikāciju sistēmai, kas tiks uzstādīta uz viņa auto, tāpēc profesionālim korekti jāidentificē un jāizvēlas attiecīgas sastāvdaļas konkrētam auto modelim. Jebkurš auto īpašnieks vai uzstādītājs var piemeklēt vislabāko sistēmas variantu izmantojot Digitronic Autogas konfigurātoru, kas ir pieejams mūsu mājaslapā. Tas palīdz izvēlēties ne tikai vadības bloku, bet pareizo reduktoru, gāzes tvertnes apjomu un tipu, ka arī sprauslas. Labs autogāzes serviss varēs piedāvāt jums vislabāko konfigurāciju, praktiski jebkuram auto. Speciālistiem ir jālieto tikai labi zināmas sistēmas sastāvdaļas no drošiem un pazīstamiem ražotājiem un piegādātajiem, tādiem ka Digitronic Autogas.