Viltoti Digitronic Autogas produkti tirgū - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Kādu laiku dažu valstu tirgū ir satopami viltoti DIGITRONIC AUTOGAS produkti. To produktu izcelsme ir no Āzijas rūpnīcām, kuras ražošanā neievēro drošības prasības, kā ražošanas stadijā tā arī testēšanas stadijā. Tāpēc mēs aicinām jūs izlasīt sekojošu informāciju, kā pārliecināties par to ka  produkts ir oriģināls, bet pats galvenais drošs.

Drošība pirmajā vieta

Pēc statistikas Latvijā ir pārbūvēti uz gāzi vairāk ka 50000 auto, jo vairākus gadus ir zināms, ka autogāzes sistēmas ir drošas. Bet drošas tās ir, kamēr visas sastāvdaļas tiek rūpīgi testētas un tiek iegūtas attiecīgas sertifikācijas un atļaujas. Tikai tādus sastāvdaļas lieto Digitronic Autogas sistēmās jau vairāk ka 20 gadus. „Autovadītāju un viņu tuvāko drošība mums ir vissvarīgākā. Pateicoties šīm aspektam, mēs esam populāri vairāk ka 20 gadus 30 pasaules valstīs un vairāk un vairāk autovadītāju izvēlās mūsu sistēmas un produktus, zinot ka produkti ir uzticības cienīgie” – komentēja Julia Furmanek, Digitronic Autogas īpašniece. „Izmantojot sastāvdaļas tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotajiem, mēs zinām ka katrs sistēmas lietotājs var būt drošs par lietojamo sistēmu” – piebilda Julia Furmanek

Pārliecība

Katrs izplatītājs, serviss un auto īpašnieks, kas lieto Digitronic Autogas sistēmas jebkurā laikā var pārbaudīt vai sistēmas sastāvdaļa ir oriģināla. Ir vairāki faktori, ko apsvērt:

  1. Vizuāla sastāvdaļu novērtēšana

Visas Digitronic Autogas sistēmu sastāvdaļas ir augstākas kvalitātes – gan vizuāli, gan izpildījuma un drošības ziņā. Ja no pirmā skatiena kvalitāte izskatas aizdomīga vai apšaubāma, lūdzu uzreiz griežaties pie Jūsu tieša piegādātāja. Piefiksējiet arī sērijas numuru, kuram ir obligāti jābūt uz detaļas. Vairāka daļa no mūsu produktiem ir pieejama mājaslapā, līdz ar to Jūs varat salīdzināt produkta izskatu ar bildēm.

  1. Cena

Nākamais vērtēšanas kritērijs ir cena. Ļoti bieži produkti tiek pārdoti par krietni zemākam cenām, kas stimulē neapdomātus pirkumus. Ļoti zema cena ir aizdomīga.

  1. Garantija

Visas Digitronic Autogas sistēmas ir nodrošinātas ar vismaz 12 mēnešu(24 mēneši privātpersonām pēc Latvijas likumdošanas) garantiju. Līdz ar to, ja nopirktais produkts neatbilst šīm kritērijam, produkts ir iespējams viltots.

  1. Produkta svars

Visas Digitronic Autogas sistēmu sastāvdaļas ir precīzas, ar konkrētam rāžotāja specifikācijam, taja skaitā svaru, kas it pieejams mūsu mājaslapā. Tātad Jums ir iespēja salīdzināt skaitļus kas doti mūsu mājaslapā ar to ko Jūs iegadājaties un ja iegadātais produkts ir netipiski viegls vai smags, ta sir signals ka produkts ir viltots.

Nekad nav par daudz piesardzības

Kā ir minēts augstāk, autogāze ir drošs risinājums benzīna automobiļiem. Joprojām, sistēmu jāinstalē profesionāļiem izmantojot drošas un uzticamas sastāvdaļas. Iepriekš minētie faktori ir svarīgi padomi, kas jāpatur prātā, veicot sistēmas izvēli. Gadījumā, ja rodas šaubas, mēs iesakām sazināties ar mums jebkurā laikā info@digitronicgas.com.