DIGITRONIC AUTOGAS starp auto industrijas pasaules līderiem! - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

No 6 līdz 8 aprīlim, Ķīpsalas Starptautiskā Izstādes Centrā Rīgā notika lielāka auto industrijas izstāde Baltijas valstīs – “AUTO 2018”. DIGITRONIC AUTOGAS bija viens no 219 dalībniekiem no visas pasaules, kas piedāvāja visjaunākos auto modeļus, autoservisu aprīkojumu, instrumentus, tūninga aprīkojumu, kā arī sistēmas auto pārbūvei uz autogāzi.

Izstādi apmeklēja ap 40 000 cilvēki, padarot to par lielāko šovu reģionā. Mums bija patiess prieks redzēt, cik daudz cilvēku interesējas par autogāzes sistēmām ne tikai ekonomijas dēļ, bet interese bija par izmešu daudzumu un autogāzes ietekmi uz apkārtējo vidi salīdzinoši ar benzīnu un dīzeļdegvielu. “Cilvēki vairāk apzinās un grib pārveidot savus transportlīdzekļus, jo zin garu sarakstu ar priekšrocībām, no kura viņi un vide var gūt labumus” – teica Aleksandrs Sinickis, SIA Ātrums Serviss izpilddirektors, kas vairākus gadus ir DIGITRONIC AUTOGAS partneris.

Atsaucoties uz World LPG Association (WLPGA) aptuveni 27 milioni automobili ir aprīkoti ar autogāzes sistēmam, kuriem ir iespēja uzpildīties 76 000 uzpildes stacijās. Tas rāda, lik populāra ir sašķidrināta gāze, īpaši skatoties uz patēriņu, kas  neparkrauti palielinās, un kopš 2000.gada it dubultojies. Mēs redzam ka interese par autogāzi aug un cilvēki grib pārbūvēt savus auto uz gāzi, bet viņiem nepieciešams neliels atbalsts, lai izvēliēties atbilstošu sistēmu konkrētam auto. „Mēs vienmēr rekomendējam izmantot vienkāršu lietošanai konfiguratoru, kas pieejams www.digitronic.lv ” – piebilst Aleksandrs Sinickis.

DIGITRONIC AUTOGAS ir profesionāļi, kas piedāvā individuāli pielāgotus risinājumus, izmantojot labākas komplektējošas daļas jau vairāk ka 20 gadus. Katru gadu nodrošinot saviem klientiem vairāk ka 100 000 vislabāk piemērotus autogāzes komplektus gandrīz 40 valstīs visā pasaulē un izstāde “AUTO 2018” ir viena no pasaules izstādēm, kur DIGITRONIC AUTOGAS aktīvi piedalās.