AEB 2010
Call us +371 20449994

Automašīnas, kas aprīkotas ar 10 cilindru dzinējiem, noteikti izraisa daudzu autovadītāju apbrīnu visā pasaulē. Viņu spēks, paātrinājums un skaņu izjūta ir iemesls smaidam uz sejām, un majestātiskais izskats zem pārsega, papildus palielina mūsu emocijas. Šie dzinēji, kas pazīstami kā “V10”, ir atrodami arvien plašākā automašīnu klāstā. Tos var atrast BMW M5, Dodge Viper, Lamborghini Gallardo vai Ford Triton, kā arī daudzi citi, kas lielākoties var būt aprīkoti ar autogāzes sistēmu. Lielā piedziņu jauda un 500 zirgspēku veiktspēja padara degvielas patēriņu ārkārtīgi lielu. Labākais risinājums šajā situācijā ir gāzes sistēmas uzstādīšana ar uzticamu un efektīvu elektronikas bloku DIGITRONIC AEB 2010.

Kas ir DIGITRONIC AEB 2010?

Tā ir elektroniska vadības ierīce, kas paredzēta, lai pārvaldītu secīgu autogāzes sistēmu. Tā tika izveidota, lai izpildītu to lietotāju prasības, kuriem ir automašīnas ar dzinējiem līdz 10 cilindriem. Savieno, izmantojot instalāciju ar trīs 24 kontaktu ligzdām, kas atrodas ierīces apakšā. Ļoti svarīga DIGITRONIC AEB 2010 iezīme ir tā, ka ierīce ir ideāli piemērota gan LPG, gan CNG sistēmās. Tas palielina rediģēšanas iespēju klāstu. Pateicoties īpašam korpusam, Arktikas sala un tuksneša siltums nav iebiedējoši, jo DIGITRONIC AEB 2010 spēj izturēt temperatūru līdz pat -40 ° C līdz pat 100 ° C.

Komplekts satur:

Katrā komplektā ir DIGITRONIC 2010 vadības bloks. Nākamais komponents ir elektrotīkla savienojuma vadu komplekts, sensors, kas integrēts ar gāzes spiedienu, un MAP sensors, pārslēgšanās poga starp gāzi un degvielu. Turklāt mēs atradīsim maisiņu ar nepieciešamajiem piederumiem, lai pievienotu DIGITRONIC 2010 komplektu.