Auto īpašniekiem - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Home / Jomas / Auto īpašniekiem

KĀPĒC APRĪKOT AUTO
AR GĀZES IEKĀRTU?

Autogāzes iekārtas uzstādīšanai ir neskaitāmas priekšrocības. Atkarībā no valsts, kurā automobilis tiks lietots, aprīkot to ar CNG vai LPG iekārtu vienmēr ir izdevīgi. Kādēļ? Tādēļ, ka autogāze ļauj ietaupīt aptuveni 40 % izdevumu par degvielu, neietekmējot dzinēju, un ir droša izvēle.

Safety

DROŠĪBA

Economy

EKONOMIJA

Reliability

UZTICAMĪBA

Complexity

ATTĪSTĪBA

PIEMEKLĒJIET AUTOGĀZES IEKĀRTU SAVAM AUTO

Vai gribat uzzināt vairāk?

Autogāzes iekārtu vēsture

Katru gadu autogāzes iekārtas kļūst arvien vairāk populārākas visā pasaulē. Atskatīsimies nedaudz pagātnē lai uzzinātu, kādi bija gāzes iekārtu pirmsākumi transportlīdzekļiem, lai vieglāk saprastu  šo fenomenu. Sašķidrinātas gāzes sākumi Sašķidrinātas gāze ir...

read more

Uzstādīt gāzes iekārtu tankā?

Mazāk ka gadu atpakaļ saraksts ar transportlīdzekļiem, kuri ir pārbūvēti sašķidrinātas gāzes izmantošanai bija papildināts ar netipisku mašīnu…tanku! T-55 Merida ir pirmais tanks, kas aprīkots ar gāzes degvielas sistēmu. Šīs ekstraordinārs projekts tika realizēts...

read more

Autogāzes instalācija pa soļiem

Autogāzes sistēmas instalācijai automobilī ir daudz priekšrocības, tāpēc šīs risinājums piesaista neparejošo interesi. Sašķidrinātas gāzes instalācija ir ietaupījums, kas ilgtermiņā dos jums iespēju pārvietoties vai ceļot lētāk. Vidējas izmaksas uz autogāzes...

read more

Bieži

uzdoti jautājumi

Ja neredzat atbildi uz savu jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums!

Kā pārbaudīt vai mans auto ir piemērots aprīkošanai ar gāzes iekārtu?

Aprīkot ar autogāzi var gandrīz jebkuru auto. Vislabāk ir lietot konfiguratoru, kas pieejams mūsu mājaslapā, lai pārbaudītu konkrētu modeli.

Vai autogāzes iekārta ir droša?

Daudzi autovadītāji baidās no autogāzes iekārtas, jo uzskata, ka avārijas gadījumā gāzes tvertne var uzsprāgst. Tomēr šādas bažas nav pamatotas, un gāzes tvertnes sprādziena risks ir niecīgs, salīdzinot ar parasto degvielas tvertni.

Pat ļoti spēcīgas sadursmes gadījumā gāzes tvertne paliek vesela, jo tiek izgatavota no daudz spēcīgāka materiāla nekā tradicionālās benzīna tvertnes. Turklāt pareizi uzstādītās autogāzes sistēmās ugunsgrēka gadījumā drošības vārsts kontrolēti atveras un aizsargā tvertni no bojājumiem, samazinot iekšējo spiedienu.

Cik ilgi kalpo autogāzes sistēma?

Katrs autogāzes sistēmas komponents regulāri jāpārbauda. Turklāt ir ļoti svarīgi atcerēties, ka gāzes tvertni ik pēc 10 gadiem nepieciešams pārsertificēt vai nomainīt. Ja savlaicīgi un profesionāli veiksiet sistēmas apkalpošanu, gāzes sistēma strādās tikpat ilgi, cik auto.

Kādu autogāzes iekārtu izvēlēties - lētāku vai dārgāku?

Uz šo jautājumu viennozīmīgas atbildes nav. Pats galvenais ir izvēlēties sistēmu, kas ir piemērota tieši jūsu auto. Lai to noskaidrotu, izmantojiet konfiguratoru mūsu mājaslapā.

Cik bieži jāveic autogāzes sistēmas pārbaude?

Lai atbildētu uz šo jautājumu vispirms jāpiemin, ka katrus 10 000 km jāmaina sistēmas filtrs. Līdz ar filtra maiņu būtu labi veikt arī pārbaudi. Tāpēc mēs iesakām veikt pārbaudi ik pēc 10 000 km, neskatoties uz to ka daži servisi to dara tikai ik pēc 20 000 km.

Vai autogāzes sistēmas uzstādīšana atmaksāsies?

Agri vai vēlu praktiski jebkura autogāzes sistēma atmaksājas. Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi plānojat braukt ar šo auto un cik daudz nobrauksiet. Zināšanu bāzes sadaļā varat atrast daudz interesantu rakstu par šo tēmu, tādēļ iesakām to apmeklēt.

Vai gāzes iekārta bojā dzinēju?

Autogāze dzinēju nebojā, dzinēju var bojāt nepareiza uzstādīšana un noregulēšana. Katram autovadītājam jāatceras, ka uzstādīšanu jāveic pieredzējušā un profesionālā servisā.

JAUNUMI

PIERAKSTĪTIES MŪSU JAUNUMIEM