Par mums - Digitronic Autogas
Call us +371 20449994

Home / Par Mums

KAS MĒS ESAM

DIGITRONIC AUTOGAS ir specializēts uzņēmums, kurš nodrošina konkrētam auto pielāgotas autogāzes sistēmas, izmantojot vislabākos komponentus. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt auto īpašniekiem vislabāko, visdrošāko, visefektīvāko un ekonomiski izdevīgāko autogāzes sistēmu, kas piemērota tieši klienta auto.

DIGITRONIC AUTOGAS piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no detaļām līdz konkrētam auto pielāgotiem komplektiem, izmantojot vislabākos pieejamos komponentus. Mēs piedāvājam arī plašu autogāzes rezerves daļu sortimentu, tostarp elektroniku, reduktorus, sprauslas, filtrus, vārstus un multivārstus no pazīstamiem un uzticamiem ražotājiem.

KAS MĒS ESAM

Digitronic Autogas šobrīd nodrošina konkrētam auto pielāgotus autogāzes komponentus un to sistēmas vairāk nekā 30 valstīs visā pasaule un turpina darbības paplašināšanu.

Digitronic Map

KĀDĒĻ MĒS ESAM TIK VEIKSMĪGI

Uzņēmums DIGITRONIC AUTOGAS ir tik veiksmīgs tādēļ, ka liek uzsvaru uz partnerattiecībām ar visām ieinteresētajām personām, tostarp izplatītājiem, autoservisiem, autovadītājiem un daudziem citiem. Pateicoties produktīvam dialogam ar mūsu klientiem un partneriem, mēs precīzi zinām, ko vēlas visas autogāzes nozarē iesaistītās grupas katrā konkrētā tirgū. Mūsu pamatvērtības:

Safety

DROŠĪBA

Economy

EKONOMIJA

Reliability

UZTICAMĪBA

Complexity

KOMPLEKSUMS